• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 997

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15894166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933063 15894166 Mieszkanie w centrum Olecka 37 m² 1 piętro Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m² położone przy ul. Kościuszki 27 w Olecku. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. To propozycja dla osób, które szukają mieszk...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

220 000 PLN (5 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1966
15894164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933060 15894164 Dom z potencjałem 750 m² działki Cisza, las i prywatność 4 km od OleckaNa sprzedaż przedwojenny dom wolnostojący położony w wyjątkowo spokojnej lokalizacji, zaledwie 4 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 750 m² i st...

Lipkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

90 000 PLN (1 098 zł/m2)

3
-
82 m2
1930
14100783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103408 14100783 Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich miejscowości jak: Kretowiny, Bogaczewo czy Gubity.Dom został zbudowany w...

Żabi Róg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

5
3
198 m2
2003
15876658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544376 15876658 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego domu położonego w jednej z najpiękniejszych części Mazur w malowniczej miejscowości Borki, powiat olecki. To miejsce zachwyca już od pierwszego kontaktu dom usytuowa...

Borki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

699 000 PLN (4 369 zł/m2)

5
2
160 m2
1996
15823066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26598498 15823066 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych.Dom położony we wsi Lipowa Góra WschodniaObejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinetljaab (jeś...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15863127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238756 15863127 Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obiekt nie jest wpisany do gminnej ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
-
198 m2
1937