• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 988

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15863560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27252202 15863560 Działka 7974 m² Lakiele 2 działki rzeczka tylko 10 złm²Na sprzedaż dwie przylegające działki (nr 82 i 83) o łącznej powierzchni 7974 m², położone w miejscowości Lakiele, w pobliżu Kowal Oleckich. Nieruchomość tworzy jedną długą działkę o wymiarac...

Lakiele (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

79 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
7974 m2
-
15895896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962833 15895896 Zapraszam do zakupu działki położonej w Harszu:Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004 m², położona w malowniczej miejscowości Harsz, w sercu Mazur (gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski). Najważniejsze atuty:1. Wydane warunki zabudowy na dom ...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

340 000 PLN

-
-
3004 m2
-
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15897999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28017450 15897999 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlinej0cj97 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJAMieszkanie zlokaliz...

Baranowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 500 PLN (24 zł/m2)

3
2
61.81 m2
1985
15707862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24328265 15707862 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlinej0cj97 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednik...

Baranowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

255 000 PLN (4 126 zł/m2)

3
2
61.81 m2
1985
15896243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 2494 m² | 150 m od jeziora | Lidzbark 27974532 15896243 Malownicza działka 2494 m² w delcie rzeki Wel, 150 m od jeziora wśród lasów - Lidzbark Welski, ul. Stefana Batorego   Nieruchomość położona jest w wyjątkowym regionie Welskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu licznych jezior — m.in. Jeziora Lidzbar...

Lidzbark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

395 000 PLN

-
-
2494 m2
-