• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 988

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15590942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21992001 15590942 Działka o powierzchni 1519 m2, położona zaledwie ok. 100 m od linii brzegowej jeziora Bogdańskiego.Dostęp do jeziora zapewnia przejście przez drogę gminną,Teren wokół jeziora ogólnie dostępny.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, na dom jedno...

Bogdany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

160 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1519 m2
-
15590948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21991998 15590948 Działka o powierzchni 1267 m2, położona zaledwie ok. 100 m od linii brzegowej jeziora Bogdańskiego.Dostęp do jeziora zapewnia przejście przez drogę gminną, Teren wokół jeziora ogólnie dostępny.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, na dom jedn...

Bogdany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

160 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
1267 m2
-
15523409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461291 15523409 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, pod budowę mieszkalną.Idealna lokalizacja, z dostępem do linii brzegowej  pięknego jeziora Kalwa.Miejsce idealne pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną.Grunt położony z dala od zwarte...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

410 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
3608 m2
-
15399177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662070 15399177 Dom wybudowany w 1900 roku, zachował typową architekturę z tamtych lat, w postaci oryginalnej sztukaterii na zewnętrznej elewacji budynku.Dom posiada odrębny wjazd i odrębne wejście.Parter budynku do niedawna zamieszkiwany, natomiast piętro wymaga ge...

Jankowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

200 000 PLN (1 351 zł/m2)

4
1
148 m2
1900
15328238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15920986 15328238 Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, sąsiedztwo jezior i lasów. Działka znajduje się w uroczej, niewielkiej miejscowości Kamionka, położonej w samym centrum województwa warmińsko - mazurskiego.Grunt leży z dala od zwartej zabudowy, w okolicy je...

Kamionka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

50 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
3325 m2
-