• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 004

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15890115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27870141 15890115 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i eleganc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15764486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25450575 15764486 Teren rolno - leśny o pow. ~1,88 ha w Łąkach Bratiańskich k. Nowego Miasta Lubawskiego. Decyzja Nr 1632025 o Warunkach Zabudowy. - To 6 działek częściowo ogrodzonych. Na 1 z działek wydano Warunki Zabudowy (WZ) budynkiem mieszk. 1-rodz. o pow. z...

Bratian (Łąki bratiańskie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

206 250 PLN

-
-
18782 m2
-
15764561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25451654 15764561 Teren rolno - leśny o pow. ~3,1 ha k. Nowego Miasta Lubawskiego - z Warunkami Zabudowy (WZ). Decyzja Nr 1632025. - To 10 sąsiadujących działek ewid. częściowo ogrodzonych. Na 1 działkę wydano Warunki Zabudowy (WZ) budynkiem mieszk. 1-rodzinn...

285 000 PLN

-
-
30863 m2
-