• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 987

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15667209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23595832 15667209 Na sprzedaż działka budowlana w gminie Giżycko okolice jeziora Kisajno Kompleks działek (docelowo obejmujący obszar 6 hektarów) zlokalizowany jest w pobliżu Giżycka, w otoczenie przyrody i nieopodal jeziora Kisajno, z pi...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

99 000 PLN

-
-
1050 m2
-
15889299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846760 15889299 Mieszkanie o pow. 37,84 m2 Giżycko - centrum miasta, 300 m od jeziora!!! Mieszkanie przygotowane do romontu - opróżnione z mebli!! Powierzchnia użytkowa: 37,84 m...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

259 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15863564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27252204 15863564 Kompleks czterech działek, zlokalizowany w miejscowości Widryny, gmina Reszel, powiat Kętrzyński.Działki posiadają bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora PasterzewoJedna z działek ma już wydane warunki zabudowy, na dwa budynki mieszkalne ( o ...

Widryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Reszel)

3 300 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
27074 m2
-
15771922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25596738 15771922 Grunt o powierzchni 9 ha 8200 m położony w miejscowości Kiersztanowo, gmina Jeziorany.Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny, całoroczny.Miejsce wyjątkowo piękne, okolice lasów, z dala od zwartej zabudowy,  olbrzymi areał - co niew...

Kiersztanowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

1 780 000 PLN (18 zł/m2)

-
-
98200 m2
-
15723426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24633469 15723426 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek czterokondy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

950 000 PLN (1 015 zł/m2)

11
-
936 m2
2025
15723071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24629879 15723071 Na sprzedaż kompleks wypoczynkowy z trzema domkami całorocznymi na dużej działce z własnym pomostem idealna inwestycja!Powierzchnia działki: 2861 m²Lokalizacja: 30 km od Olsztyna, 15 km od Biskupca i BarczewaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogro...

Tumiany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

2 900 000 PLN (16 111 zł/m2)

9
6
180 m2
2000