• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 004

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15889707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27859030 15889707 Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juno, położona w spokojnej mazurskiej wsi Kiersztanowo, niespełna 7 km od Mrągowa. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością postawienia domu w odległości 50 m od...

Kiersztanowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

358 258 PLN

-
-
1394 m2
-
15889701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858967 15889701 OfertaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m², położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej „Sielanka”. W najbliższym czasie planowana jest ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

250 000 PLN (5 307 zł/m2)

3
-
47.11 m2
1972
15861752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie po remoncie | blisko szpital i dworzec 27211065 15861752 Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 48 m² (53,8 m² z piwnicą), położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1998 roku. Parter budynku zajmują lokale usługowe.Układ mieszkania:- 2 przestronne pokoje- oddzielna, jasna kuchnia- łazienka- funkc...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

435 000 PLN (8 208 zł/m2)

2
1
53 m2
1998
15888391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811355 15888391 Dom na Pojezierzu na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Podlasek 42 - gm. Biskupiec - pow. nowomiejski. - Dom po byłej szkole. Parterowy z poddaszem użytkowym i strychem i z małą piwnicą. - Wybudowany w 1935r. z czerwonej cegły i otynkowany. Stan te...

Podlasek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

299 000 PLN (1 196 zł/m2)

4
1
250 m2
1935
15851741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27018170 15851741 Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku zabytkowej Warzelni. Nieruchomość ta jest jedyną w swoim rodzaju na ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
66 m2
2013