• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 990

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15161765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ruciane Nida działka budowlano produkcujna budownictwo wielorodzinne 11324599 15161765 OSIEDLE MIESZKANIWE, SUPERMARKET WSZYSTKIE MEDIAAgencja Kowalewski oferuje ładną zabudowaną działkę gruntu w Rucianym Nida powiat piski. Bardzo bisko centrum miejscowości.Powierzchnia 5675 m2.Plan zagospodarowania przestrzennego: terem działalności g...

Ruciane-Nida, xx

990 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
5667 m2
-
15673757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23712974 15673757 Szukasz spokojnego miejsca, gdzie będziesz mógł odpocząć i zdystansować się od problemów życia codziennego? Potrzebujesz miejsca na łonie natury, gdzie będziesz mógł spotykać się z rodziną i przyjaciółmi? ...

Samin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

129 000 PLN

-
-
1157 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15779467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25780793 15779467 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam lokal Usługowo-Handlowo-Biurowo o powierzchni użytkowej około 650 m2 wraz z działką około 700 m2 plus obok lokalu dom jednorodzinny wraz z działką budowlaną około 700 m2.Obie nieruchomości znajduje się w...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 699 000 PLN (2 614 zł/m2)

12
-
650 m2
-
15737971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na Mazurach z mediami. 24897654 15737971 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacjaNieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest bezpośrednio przy urokliwej rzece Sapina, która przepływa przez kilka jezior, między...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

129 000 PLN

-
-
1529 m2
-