• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 982

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15630792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858561 15630792 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 8821 m², położonej w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 4 km od Olecka.Nieruchomość składa się z 5 działek, które sprzedawane są wyłącznie w całości...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
8821 m2
-
15647487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23232071 15647487 Wyjątkowa okazja 7 działek budowlanych na sprzedaż! Krupin tylko 5 minut od OleckaSzukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom pod miastem?Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 7 działek budowlanych w miejscowości Krupin szybki i wyg...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

50 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
1175 m2
-
15679889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23812906 15679889 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch pięknie położonych działek budowlanych w miejscowości Olszewo, zaledwie 10 km od centrum Olecka.To wyjątkowe miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz kontaktu z naturą dzia...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

139 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
4143 m2
-
15683029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23890956 15683029 Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Rzeźnicka 20, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania (parter) w stanie deweloperskim, położonym w nowym budynku z 2022 roku, przy ulicy Rzeźnickiej 20 w Olecku. Ni...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

305 000 PLN (6 932 zł/m2)

2
1
44 m2
2022
15694304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081028 15694304 Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi Guzy, gm. Kowale OleckieNa sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Guzy, gm. Kowale Oleckie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 6567 m² i stanowi i...

Guzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

340 000 PLN (2 787 zł/m2)

3
1
122 m2
1976
15704227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24258631 15704227 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonych działek budowlanych bezpośrednio pod Szeską Górą oraz przy malowniczych leśnych terenach - Szeszki, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki.Aktualnie w ofercie zostało 6 z 14 działek na ...

Szeszki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

109 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
3000 m2
-