• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 979

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15897425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002470 15897425 Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o pow. 135,80 m2 zlokalizowany w centrum miasta Giżycko ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

4 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
135 m2
2009
15897419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002460 15897419 Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Budoprzem Spółka z o.o. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:Nieruchomości lokalowej o funkcji niemieszkalnej, składającej się z lokalu użytkowego nr 1 o powierzchni użytkowej n...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 228 000 PLN (7 562 zł/m2)

1
-
162.4 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15851291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Olecko 1 piętro 27012645 15851291 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Olecku - blisko jeziora!Powierzchnia: 66,70 m², położone...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

290 000 PLN (4 394 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15851618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na Mazurach (Żabin) 27012842 15851618 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Siedlisko z domem na sprzedaż w Żabinie (9 km od Bani Mazurskich) - 5952 m2 - spokojna wieś,...

Żabin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Banie Mazurskie)

300 000 PLN (50 zł/m2)

5
-
5952 m2
-
15851581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica mieszkalno - usługowa w centrum Olecka 27012840 15851581 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum miasta - dochodowa nieruchomość z ogromnym pote...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 250 000 PLN (4 229 zł/m2)

8
-
532 m2
2012