• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 989

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15846814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893921 15846814 PGN.6840.6.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) oraz na podstawie rozporządzenia Rad...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

151 700 PLN (166 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15845623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864489 15845623 IGK.6840.19,20.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sierp...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

180 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2415 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15897936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012471 15897936 Apartament położony nad jeziorem Tałty w renomowanym hotelu na Mazurach, znanym z wysokiego standardu usług i doskonałej lokalizacji. To idealna opcja dla osób poszukujących miejsca na wakacje oraz atrakcyjnej inwestycji z możliwością generowania doc...

Mikołajki (Jora wielka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

179 000 PLN (8 524 zł/m2)

1
1
21 m2
2014