• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 993

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15872340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27490609 15872340 Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem 4 pokoje, 97 m² Elbląg, ul. Konopnickiej 2aNa wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 m², składające się z 4 pokoi, położone w spokojnej i dobrze zorganizowanej części Elbląg, pr...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

3 200 PLN (30 zł/m2)

4
2
108 m2
2006
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980