• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 992

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15893469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane 1200 m2 Frednowy 27911405 15893469 Oferta sprzedaży - 6 działek budowlanych w Frednowach, gm. IławaTylko w naszym biurze - oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych, każda o powierzchni około 1200 m², położonych w malowniczej miejscowości Frednowy, w gminie Ił...

Frednowy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15864301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27265006 15864301 OfertaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m², o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33 m x 36 m, położona przy ul. Okólnik w Elbląg. To propozycja dla osób, które szukają przestronnej działki z gotową dokumentacją, pozwalającą rozpocząć...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

469 000 PLN

-
-
1190 m2
-
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
14690463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka - Harsz - Dargin - Święcajty na Mazurach 32010 14690463 Działka nad jeziorami mazurskimi - Dargin - Święcajty - HarszDuża nieruchomość położona w miejscowości Harsz na mazurach blisko trzech jezior. Do najbliższego jeziora mamy 500 m, a do pozostałych nie więcej niż 2 km. Nieruchomość atrakcyjna ze względ...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

550 000 PLN

-
-
10100 m2
-
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980