• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 975

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15843955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818934 15843955 Komfortowy dom o podwyższonym standardzie położony w cichej okolicy, 7 km do centrum Nidzicy. Powierzchnia mieszkalna: 155,5m2Całkowita powierzchnia z garażem i piwnicą: 260m2Parter:Na parterze przestronna przestrzeń dzienna - salon z aneksem kuchenn...

Napiwoda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

1 199 000 PLN (7 735 zł/m2)

4
2
155 m2
2021
15860948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191124 15860948 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok. 10-15 minut). Do lokalu przynależy działka o powierzchni 294 m², któr...

Żurawiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

105 000 PLN (2 059 zł/m2)

2
1
51 m2
1958
15712086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24415387 15712086 Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy.Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną.Z salonu wyjście na duży zadaszony taras. Dostępna jest również łazienka z wanną.Bezpośrednio...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
2
133 m2
2006
15844815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846732 15844815 Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jezioraOsada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały we własności).Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i łazie...

Kozia Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
2022
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

286 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15873307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515268 15873307 Lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 18,5 m2 w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie (w 2023 r.), usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy w znakomitej lokalizacji - w samym sercu Mikołajek. Idealny na biuro, kancelarię, punkt usług...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

195 000 PLN (10 541 zł/m2)

1
-
18.5 m2
1906