• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 985

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15896382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dworek w sercu Warmii 27978489 15896382 Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Żardeniki, w gminie Świątki, w sercu Warmii. To miejsce z historią, charakterem i ogromnym potencjałem do stworzenia prywatnej rezydencji, butikowego hotelu,SPA, agroturystyki, kl...

Żardeniki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

5 250 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
4
750 m2
1860
15618738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki inwestycyjne | Jezioro Szóstak | 24 800 m2 22572350 15618738 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położone działki kilkaset metrów od Jeziora Szóstak.Działka numerze 23814, 23815, 23816, 23817, 23818, 23819, 23820, 23821 każda o powierzchni o 3 100 m2 w sumie 8 dział...

Orzechowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

145 700 PLN

-
-
3100 m2
-
15863065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna działka | Jezioro Szóstak | 9 500 m2 27238016 15863065 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę kilkaset metrów od Jeziora Szóstak.Działka składa się z dwóch działek o numerach 23824 o powierzchni 6 448 m2 oraz 23825 o powierzchni 3 100 m2. Nieruch...

Orzechowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

448 756 PLN

-
-
9548 m2
-
15894740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948418 15894740 OFERTA Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom z czerwonej cegły o niepowtarzalnym charakterze, położony przy ul. Sadowej w Elblągu, z wjazdem od ul. Bema. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 909 m² i stanowi doskonałą propozycję dl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1905
15896394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27978607 15896394 Wyjątkowa posiadłość w miejscowości Garzewo (gm. Świątki) położona 25 km od Olsztyna, idealna dla rodziny, osób ceniących komfort, prywatność, bliskość natury. Wygodny parterowy dom, prywatny staw, domek dla gości i starannie zagospodarowana działka,...

Garzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

1 080 000 PLN (5 284 zł/m2)

4
2
204.39 m2
2009
15503262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19997079 15503262 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Praw...

Ząbrowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

449 210 PLN (2 402 zł/m2)

4
-
187 m2
-