• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 987

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15897820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010678 15897820 Duża działka w pięknej okolicy nad jeziorem BlankiDla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością budowy garażu w bryle budynku mieszkalnego oraz wolnostojącego budynku gospodarczego.Dostęp...

Suryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

299 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
23563 m2
-
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15897824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28010683 15897824 Działka z widokiem na Jezioro Szóstak Szczecinowo 3000 m² Warunki zabudowyNa sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Szczecinowo, w otoczeniu natury i z widokiem na malownicze jezioro Szóstak.Nieruchomość o powierzchni 3000 m² to idealn...

Szczecinowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

375 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15880909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616470 15880909 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sobole, gmina Wieliczki.Nieruchomość o powierzchni 8,3505 ha obejmuje grunty o zróżnicowanych klasoużytkach: Lz (grunty zadrzewione) 0,21 ha oraz R (g...

Sobole (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

459 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
83505 m2
-
15878944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602833 15878944 SIEDLISKO 8600 m² DOM Z DUSZĄ PUSZCZA BORECKA NATURA 2000Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m² z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m², położone w miejscowości Rogojny, w sercu Puszczy Boreckiej. Nieruchomość z...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

3
2
196 m2
1920
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991