• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 982

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15077794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8990334 15077794 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki o powierzchni 11 591 m2, z widokiem na Jezioro Olecko Małe - Małe Olecko, gmina Wieliczki, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 1,1591 ha wyróżnia s...

Małe Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

990 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
11591 m2
-
15834224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386707 15834224 NA SPRZEDAŻ WYGODNE MIESZKANIE przy „PROMENADZIE” w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone i umeblowane. Powierzchnia użytkowa: 76,4m2; Rodza...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

690 000 PLN (9 079 zł/m2)

3
-
76 m2
2012
15896912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom - Siedlisko – Kalwa gm. Grunwald (powiat ostródzki), działka 6800m2 27991569 15896912 VII-736A. Dom - Siedlisko – Kalwa (gm.Grunwald powiat ostródzki), działka 6800m2 (istnieje możliwość dokupienie niezabudowanych działek gruntu o powierzchni 25,49 ha w cenie po 10 złotych za 1 m2 czyli 100 000 zł za 1 ha do ewent....

Kalwa, Kalwa

750 000 PLN (3 571 zł/m2)

6
3
210 m2
1933
15885104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlano-Usługowa 27717188 15885104 OKAZJA INWESTYCYJNA: 0,55 ha w Mikołajkach (ul. Dębowa)Na sprzedaż grunt o ogromnym potencjale komercyjnym, położony w sercu Mazur - Mikołajkach. Idealna propozycja pod kameralny hotel, pensjonat lub prestiżowe osiedle domów całorocznych. Lokalizacja...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

2 461 500 PLN

-
-
5470 m2
-
14407253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31807 14407253 Sterławki Małe, gmina Giżycko, działki budowlane, sprzedaż, 240 000 zł. Na sprzedaż działki położone Mazurach o powierzchniach 1 000 m2. Zgodnie z MPZP - teren zabudowy mieszkalno - usługowej oraz zabudowy jednorodzinnej- możliwość łączenia. D...

Sterławki Małe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

240 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15795696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe - ogród, garaż, 2 piwnice 26101998 15795696 Mieszkanie 84 m² + duży garaż i aż 2 piwnice (+ 61,30 m²) Nowa Wieś koło Iławy Cicha i zielona okolica Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 84 m² (145,3 m² powierzchni całkowitej) , położone w budynku dwu-lokalowym...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

589 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
145 m2
2002