• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 980

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15864244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264955 15864244 OfertaNa sprzedaż oferuję trzykondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z przyległymi budynkami, o łącznej powierzchni 385 m2, położony na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 547 m2. Nieruchomość jest położona w dobrej lokalizacji mia...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

750 000 PLN (1 948 zł/m2)

7
5
385 m2
1920
15644633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 23152245 15644633 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15897511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 28005320 15897511 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMazurska enklawa nad rzeką: Grunt 7,43 ha z dawnym siedliskiem – Bogusławki, gmina BarcianyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ziemska o powierzchni 7,43 ha, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Bogusła...

Barciany (Barciany) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barciany)

375 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
74300 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-