• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 988

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15823408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602880 15823408 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie.To miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnej niezależności – ale bez rezygnacji z komfortu, technologii...

Warkałki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłakowo)

1 390 000 PLN (8 709 zł/m2)

6
3
159.6 m2
-
15712269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki na Mazurach w Pozezdrzu. 24418944 15712269 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacjaNieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest bezpośrednio przy urokliwej rzece Sapina, która przepływa przez kilka jezior, między...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

159 000 PLN

-
-
1613 m2
-
15827068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26636883 15827068 SPRZEDANE! Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym usytuowaniu względem stron świata oraz samego budynku - 1 piętro. Powierzchnia użytkowa wynosi 78,91 m 2 , a sam charakter nieruchomości jest idealnym dla rodziny z dzie...

Bartąg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

849 000 PLN (10 885 zł/m2)

4
-
78 m2
2021
15888391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811355 15888391 Dom na Pojezierzu na Mazurach Zach. Lokalizacja: wieś Podlasek 42 - gm. Biskupiec - pow. nowomiejski. - Dom po byłej szkole. Parterowy z poddaszem użytkowym i strychem i z małą piwnicą. - Wybudowany w 1935r. z czerwonej cegły i otynkowany. Stan te...

Podlasek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

299 000 PLN (1 196 zł/m2)

4
1
250 m2
1935
15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
-
32 m2
1973