• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 004

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15834341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850648 15834341 Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wieliczki, przy ul. Szkolnej. Spokojna, zielona okolica, pełna infrastruktura w zasięgu ręki i szybki dojazd do Olecka, idealne miejsce pod dom.Metraż działek:- działka nr 1: 3011 m² wymia...

Wieliczki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3011 m2
-
15834498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850647 15834498 Przedmiotem oferty jest sprzedaż kompleksu ośmiu działek położonych w miejscowości Sedranki, w odległości około 6 km od centrum Olecka. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym otoczeniu, przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, co zapewnia komfo...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
3190 m2
-
15871768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27475052 15871768 Działka na Mazurach 1400 m²Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m² położona w urokliwej miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury. Bliskość jeziora Łaźno...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

60 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
1400 m2
-