• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 999

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15859796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27175672 15859796 Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy S22, co sprzyja działalności logistycznej i usługowej.Teren objęty MP...

Gronowo Górne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

550 000 PLN

-
-
7352 m2
-
15649383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23293949 15649383 Na sprzedaż lokal o powierzchni 63,03 m² położony w Ełku, na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki 15. W skład lokalu wchodzą trzy przestronne pomieszczenia oraz 2 mniejsze, a jego dużym atutem jest wysokość - 3,25m co daje duże ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

300 000 PLN (4 762 zł/m2)

11
-
63 m2
1945
15890218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27876025 15890218 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnym i malowniczym otoczeniu domów jednorodzinnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie renomowanego pola golfowego Sand Valley Golf Resort. To doskonała propozycja zarówno d...

Marianka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

128 000 PLN

-
-
1280 m2
-
15683663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896773 15683663 Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Rzemieślniczej 11 w Ełku na terenie zabudowy usługowej (usługi nieuciążliwe) ilub mieszkaniowej jednorodzinnej - zgodnie z planem miejscowym „Ełk - Lazurowa” Uchwała Nr XXXVII.375.20...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

849 000 PLN (2 211 zł/m2)

11
-
384 m2
-
15890360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875891 15890360 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która generuje zyski od pierwszego dnia po zakupie, a jednocześnie oferuje prywatną bazę wypadową w prestiżowej, zielonej i przesiąkniętej historią części Mazur?Prezent...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

487 000 PLN (14 758 zł/m2)

2
-
33 m2
-