• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 004

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15889377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849847 15889377 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działaności biurowej, sprawdzi się również inwestycyjnie oraz pod cele mieszkaniowe dla rodziny. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15883852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680310 15883852 Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze o tej samej nazwie. Z tego miejsca możesz cieszyć się nie tylko spokojem i cis...

Jedwabno (Burdąg) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

420 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
7666 m2
-
15864186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27264897 15864186 Oferta:Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu rekreacyjnego i istniejącą infrastrukturą. Idealna dla osób, które chcą kupić gotowy start pod własny dom w otoczeniu natury, blisko jeziora i lasów. Tu naprawdę można wprowadzić się szybc...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

229 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-