• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 978

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15895339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962053 15895339 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. — ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 280 000 PLN (17 682 zł/m2)

3
1
72.39 m2
2015
15895428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962123 15895428 Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - tylko 10 minut od Mikołajek, 15 minut od Rynu!Miejsce na wymarzone siedlisko, inwestycję w agroturystykę lub dom wakacyjny w otoczeniu natury. Działka położona jest w malowniczej i spokojnej wsi Szymonka w...

Szymonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

370 000 PLN

-
-
16488 m2
-
15895421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27962088 15895421 Oferuję ogrodzoną działkę rekreacyjną w miejscowości Miłuki ( gmina Pasym) o powierzchni 3200 mkw zaledwie 1 km od piaszczystej plaży jeziora Kalwa.DOKUMENTY:- WZ- zgłoszenie budowy do Starostwa- pełna własnośćGrunt ma wyrównaną i oczyszczoną powierz...

Miłuki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

325 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15895300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961784 15895300 Dom wolnostojący w stanie surowym z częścią warsztatowągarażową i pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Milewo (gmina Kalinowo, powiat ełcki) na działce o pow. 0,9189 ha. Nieruchomość zarówno dla rodziny na własne cele jak i idealna na działal...

Milewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

380 000 PLN (1 854 zł/m2)

4
-
205 m2
1977
15895305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27961812 15895305 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje działkę ROD na Mazurach.Działka położona jest w miejscowości Bystry.Atuty Lokalizacja zapewnia nam ciszę i spokój, ale także w odległości ok. 600m znajduje się plaża gminna nad jeziorem Niegocin.Bardzo...

Bystry (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

45 000 PLN

-
-
500 m2
-