• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 3 003

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15889655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856599 15889655 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Do centrum miasta dojdziemy spacere...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15889638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27856579 15889638 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA SZESZKI, GM. WIELICZKINa sprzedaż rozległe siedlisko o łącznej powierzchni 16,6 ha, położone w miejscowości Szeszki 3, w gminie Wieliczki. Nieruchomość obejmuje grunty rolne, zabudowę mieszkalną oraz duży budynek gospodarc...

Szeszki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

990 000 PLN (6 zł/m2)

3
1
166000 m2
-
15889654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856597 15889654 Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, Gutkowo, ul. SłowiczaPowierzchnia działki: 1451 m²Stan budynku: Dom do...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (13 200 zł/m2)

6
1
75 m2
1958
15884026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27692054 15884026 70 m² blisko Olecka duży potencjałNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,2 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 1-piętrowego budynku w miejscowości Imionki, zaledwie 5 km od Olecka. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrz...

Imionki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

158 000 PLN (2 257 zł/m2)

2
1
70 m2
1965
15870431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428408 15870431 73m2 dla rodziny  Osiedle Siejnik Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,95 m² położone na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku na Osiedlu Siejnik I w Olecku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej funkcjonalnej prze...

Siejnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

419 000 PLN (5 819 zł/m2)

4
1
72 m2
1985