• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 567

15890203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Zachodnia, oddzielna kuchnia, parter 27874405 15890203 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,96 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Zachodniej w Jarotach.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta. W pobliżu park handlowy z dyskontem spożywczym,...

Jaroty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

489 000 PLN (11 643 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15890157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Iwaszkiewicza, Osiedle Mleczne, UWM 27873411 15890157 Na sprzedaż 2‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Iwaszkiewicza 23 na Osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaSpokojna, cicha część miasta z licznymi terenami zielonymi. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne,...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

2
1
46 m2
1995
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900
15806051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321640 15806051 Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania - Gołdap, ul. JaćwieskaOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,03 m², położone na parterze kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia i nie wymaga...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

190 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1925
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15724988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24666375 15724988 Nieruchomość 3-poziomowa: mieszkanie 127,5 m² + lokal usługowy 58,7 m² - jedna oferta sprzedażyElbląg to miasto o bogatej historii i malowniczych krajobrazach. Starówka elbląska jest jedną z najpiękniejszych w Polsce, przyciągając turystów oraz oferu...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 950 000 PLN (10 484 zł/m2)

5
-
186 m2
2005
15506717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20088034 15506717 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz, w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do naturalnych krajobrazów oraz z zabezpieczonym wysokim standardem życia. Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówi...

Pieniężno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pieniężno)

380 000 PLN (8 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15860948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191124 15860948 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok. 10-15 minut). Do lokalu przynależy działka o powierzchni 294 m², któr...

Żurawiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

120 000 PLN (2 353 zł/m2)

2
1
51 m2
1958
15872426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27492848 15872426 OfertaNa sprzedaż mieszkanie 53,54m², pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu.Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grottgera to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia szy...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

409 000 PLN (7 639 zł/m2)

2
-
53.54 m2
-
15823972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26614583 15823972 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dwa nowe nie zamieszkałe lokale mieszkalne trzy pokojowy i jedno pokojowy w Piszu Aleja Piłsudskiego 15 i 15A plus miejsca postojowe zewnętrzne w cenie lokalu mieszkalnego.Lokale mieszkalne są gotowe do ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

339 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2024