• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 570

15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15890360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875891 15890360 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która generuje zyski od pierwszego dnia po zakupie, a jednocześnie oferuje prywatną bazę wypadową w prestiżowej, zielonej i przesiąkniętej historią części Mazur?Prezent...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

487 000 PLN (14 758 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15868662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Premium w Iławie 27387977 15868662 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Iława 66 m²Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie z 2024 roku, położone przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A w Iławie. Nieruchomość idealna dla osób c...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

759 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15872986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Iława ul. Odnowiciela, garaż! 27509405 15872986 OFERTA TYLKO U NAS!3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m² z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi, par szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów. LOKALIZACJA:Ni...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

499 000 PLN (7 921 zł/m2)

3
1
63 m2
2012
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15806051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321640 15806051 Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania - Gołdap, ul. JaćwieskaOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,03 m², położone na parterze kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia i nie wymaga...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

190 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1925
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15876362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, UWM, 3 piętro 27536229 15876362 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 10 na osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, zielona część miasta. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

4
1
59 m2
1985
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005