• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 985

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
14279539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2590993 14279539 Kompleks magazynów o łącznej powierzchni prawie 3000 m 2 zlokalizowany przy obwodnicy Ełku. budynek 1 : 1 228 m 2 wymiary: 18,85 m x 72,13 m, wysokość składowania: 3,6 m ; ilość pomieszczeń: 17 (w tym 10 socjalno-bi...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

41 986 PLN (14 zł/m2)

1
-
2999 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15431611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18413851 15431611 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch działek położonych w malowniczej miejscowości Guzki, w gminie Ełk. Nieruchomość ta stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących spokojnego miejsca d...

Guzki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

929 000 PLN

-
-
11468 m2
-
15894740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948418 15894740 OFERTA Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom z czerwonej cegły o niepowtarzalnym charakterze, położony przy ul. Sadowej w Elblągu, z wjazdem od ul. Bema. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 909 m² i stanowi doskonałą propozycję dl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1905
15654677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem w pięknej okolicy 23373162 15654677 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Rywałdzik.Rywałdzik - wieś w Polsce, położona w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie nowomiejskim, w gminie BiskupiecOferowana nieruchomość to ...

Rywałdzik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

330 000 PLN (3 300 zł/m2)

3
1
100 m2
1970
15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15840081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765622 15840081 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnych 5 z 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka.W skład nieruchomości wchodzą działki:- 1657 o powierzchni 2166 m2 - SPRZEDANA,- 1656 o powierzchni 2106 m2 ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

92 500 PLN (46 zł/m2)

-
-
2011 m2
-
15808407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26390762 15808407 2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w ElbląguSzukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealna.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 3...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

248 000 PLN (6 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1900