• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 554

15879347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613318 15879347 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania i działki w miejscowości Grabowo, gmina Gołdap.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort mieszkania z przestrzenią do własnej aranżacji na świeżym powietrzu. W cenie 170 000 zł otrz...

Grabowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

170 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15879348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613310 15879348 Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², usytuowane w słonecznym rejonie miasta Działdowo, na ulicy Łąkowa, w samym centrum miasta. Cena nieruchomości wynosi 195 000 PLN, co daje 4 865 PLNm2W mieszkaniu dostępne jest ogrz...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

195 000 PLN (4 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15797885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157700 15797885 Na sprzedaż: Apartament Nr C.0.07 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

665 000 PLN (20 781 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15797884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157699 15797884 Na sprzedaż: Apartament Nr C.1.04 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Poznaj wyjątkową ofertę w samym sercu Mazur! Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament w ek...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

2
1
29 m2
2025
15797883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 26157698 15797883 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.05 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

620 000 PLN (20 667 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15703362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Limitowana Mikołajkowa Oferta! 24249217 15703362 Na sprzedaż: Apartament Nr A.0.06 - Grand Lake Residence, MikołajkiSpecjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera!Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy apartament na parterze w prestiżowej inwestycji Grand Lake ...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

630 000 PLN (20 323 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15707862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24328265 15707862 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlinej0cj97 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednik...

Baranowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

255 000 PLN (4 126 zł/m2)

3
2
61.81 m2
1985
15897953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28013993 15897953 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m 2 położone na osiedlu Jaroty, ulica Mroza 27. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem, między innymi dzięki bliskiej odległości od lini...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

419 000 PLN (8 729 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970