• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 247

15884617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27707182 15884617 Polecam Na sprzedaż Dwa przestronne domy w stanie surowym,położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na Mazurach. Działka położona na terenie Natura 2000 . występują tu bobry , żurawie .Cena do Negocjacji. ATUTY nieruchomości :- Dwa duż...

Olkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Godkowo)

699 000 PLN (1 013 zł/m2)

12
-
690 m2
2005
15520171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381795 15520171 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 317 417 PLN (3 221 zł/m2)

7
-
409 m2
-
15864217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264939 15864217 OfertaNa sprzedaż oferujemy kompleks eventowo-turystyczny wraz z obiektem SPA&Wellnes, o powierzchni użytkowej 2753.46 m2, położonego na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 13 505 m2. LokalizacjaSprzedawany obiekt znajduje się...

Stępień (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

20 000 000 PLN (7 264 zł/m2)

1
-
2753.46 m2
2013
15864261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264899 15864261 OfertaNa sprzedaż duży, w pełni umeblowany obiekt mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 843,26 m², zlokalizowany w centrum miasta Braniewa. Nieruchomość składa się z części komercyjnej, pokoi gościnnych, apartamentu mieszkalnego oraz strefy rekre...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

9 500 000 PLN (11 266 zł/m2)

12
-
843.26 m2
1995
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15860748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27183915 15860748 Na sprzedaż restauracja z pełnym wyposażeniem położona przy głównej ulicy w Rucianem-Nidzie jednej z najbardziej znanych mazurskich miejscowości, którą każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Obiekt znajduje się w strategicznym punkcie przy rondzi...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 499 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
198 m2
2000
15857726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27132565 15857726 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo miejscowości na Mazurach Olecku.Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

4 843 900 PLN (2 950 zł/m2)

3
1
1642 m2
2008
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15723426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24633469 15723426 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek czterokondy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

950 000 PLN (1 015 zł/m2)

11
-
936 m2
2025