• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 249

15897650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28007685 15897650 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w centrum Kowal Oleckich ul. Witosa.Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kowale Oleckie, pomiędzy Oleckiem a Gołdapią. Nieruchomość znajduje się...

Kowale Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

399 000 PLN (1 330 zł/m2)

1
-
300 m2
1970
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15897513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005322 15897513 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOKAZJA INWESTYCYJNA: Gotowy produkt pasywny – kompleks 6 lokali biurowych w CH H&B, OlsztynNa sprzedaż wyjątkowy kompleks lokali użytkowych o łącznej powierzchni 372 m², zlokalizowany na II piętrze now...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 975 000 PLN (7 997 zł/m2)

6
-
372 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-
15767134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25518055 15767134 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz przedszkoli. Nieruchomość usytuowana jest na pa...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

252 000 PLN (5 727 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-
15897419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002460 15897419 Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Budoprzem Spółka z o.o. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:Nieruchomości lokalowej o funkcji niemieszkalnej, składającej się z lokalu użytkowego nr 1 o powierzchni użytkowej n...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 228 000 PLN (7 562 zł/m2)

1
-
162.4 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15851633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks wypoczynkowy Leśny Zakątek w Gołdapi 27012946 15851633 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: Kompleks wypoczynkowy Leśny Zakątek nad jeziorem Gołdap. Powierzchnia terenu: 6...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

5 000 000 PLN (73 zł/m2)

11
-
68702 m2
2002