• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 248

15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15860748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27183915 15860748 Na sprzedaż restauracja z pełnym wyposażeniem położona przy głównej ulicy w Rucianem-Nidzie jednej z najbardziej znanych mazurskich miejscowości, którą każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Obiekt znajduje się w strategicznym punkcie przy rondzi...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 499 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
198 m2
2000
15845451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Mazury 6,5 ha, 35 pokoi, 1356m2 26861377 15845451 Rezydencja parkowa Obszar Natura 2000 Zaplecze medyczne gotowe do działania Basen i strefa Wellness Potencjał dalszej rozbudowyNa sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkcji rezydencyjnej, hotelowej, medycznej i rekreacyjnej, usytuowany na dział...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

6 960 000 PLN (5 133 zł/m2)

12
-
1356 m2
2000
15848461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26938220 15848461 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 21,4677 ha, położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.To unikalna propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub rolnika...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 700 000 PLN (13 zł/m2)

11
-
214677 m2
-
15698609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24152335 15698609 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłej nieruchomości, położonej w jednym z najbardziej malowniczych i rozpoznawalnych miejsc w Olecku - Olecko, ul. Plac Zamkowy 1. To historyczne miejsce, doskonale znane mieszkańcom, niegdyś tętn...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

799 000 PLN (4 390 zł/m2)

11
-
182 m2
1927
15644423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23150118 15644423 Na sprzedaż – wyjątkowy obiekt z potencjałem inwestycyjnym i deweloperskim Olecko, ul. PartyzantówNa sprzedaż oferujemy niezwykły obiekt komercyjno-inwestycyjny, w którym obecnie prowadzona jest działalność restauracyjna oraz wynajem sal bankietowyc...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

3 800 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
-
920 m2
1962
15857726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27132565 15857726 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo miejscowości na Mazurach Olecku.Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

4 843 900 PLN (2 950 zł/m2)

3
1
1642 m2
2008
14270278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2581272 14270278 Nieruchomość w Nidzicy z bardzo dużym potencjałem Do sprzedaży nieruchomość przy ruchliwej ulicy w Nidzicy. Nieruchomość składa się z:- lokalu usługowego, który wynajęty jest przez Żabkę na okres 10 lat- lokalu usługowego wynajętego na czas nieokr...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

6 700 000 PLN (4 685 zł/m2)

11
-
1430 m2
-
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-