• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 554

15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15707862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24328265 15707862 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, położone na trasie Mrągowo - Mikołajki. Idealne dla pary, małej rodziny. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Link do wirtualnego spaceru: https:sb360.onlinej0cj97 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednik...

Baranowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

255 000 PLN (4 126 zł/m2)

3
2
61.81 m2
1985
15897953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28013993 15897953 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m 2 położone na osiedlu Jaroty, ulica Mroza 27. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem, między innymi dzięki bliskiej odległości od lini...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

419 000 PLN (8 729 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15897936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28012471 15897936 Apartament położony nad jeziorem Tałty w renomowanym hotelu na Mazurach, znanym z wysokiego standardu usług i doskonałej lokalizacji. To idealna opcja dla osób poszukujących miejsca na wakacje oraz atrakcyjnej inwestycji z możliwością generowania doc...

Mikołajki (Jora wielka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

179 000 PLN (8 524 zł/m2)

1
1
21 m2
2014
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15897689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008003 15897689 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

425 000 PLN (15 471 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024