• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Nowa Wieś Ełcka

Znalezionych ofert: 12

15891011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27884570 15891011 Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Ełkiem Barany, zaledwie kilka minut od miasta!Oferujemy 15 działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną z możl...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

220 000 PLN (219 zł/m2)

-
-
1003 m2
-
15795696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe - ogród, garaż, 2 piwnice 26101998 15795696 Mieszkanie 84 m² + duży garaż i aż 2 piwnice (+ 61,30 m²) Nowa Wieś koło Iławy Cicha i zielona okolicaNa sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 84 m² (145,3 m² powierzchni całkowitej) , położone w budynku dwu-lokalowym,...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

589 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
145 m2
2002
15864325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27266166 15864325 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1,4951 ha, położoną przy granicy Dobrego Miasta. Działka ma w większości III klasę ziemi, częściowo jest porośnięta drzewami i ma oczko wodne. Jest możliwa na niej zabudowa mieszkalna zagrodowa. Działka...

Nowa Wieś Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

120 000 PLN

-
-
14951 m2
-
15798542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26175571 15798542 Na sprzedaż: funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 128 m² z przestronnym tarasem i garażem, na 6-arowej działce. Ta wyjątkowa inwestycja łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania i świetną lokalizację – z szybkim dojazdem do ...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

675 000 PLN (5 274 zł/m2)

5
1
127.99 m2
2025
15647263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23229439 15647263 Na sprzedaż: funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 128 m² z przestronnym tarasem i garażem, na 6-arowej działce. Ta wyjątkowa inwestycja łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania i świetną lokalizację – z szybkim dojazdem do ...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

675 000 PLN (5 274 zł/m2)

5
1
127.99 m2
2025
15405389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17809801 15405389 Oferuję niezabudowaną działkę budowlaną , położoną 4 km od Ełku w miejscowości gminnej Nowej Wsi Ełckiej, na trasie do Białej Piskiej w zaledwie 6 minut drogi autem do miasta. Działka oznaczona jest numerem geodezyjnym 30222 i ma powierzchnię 1107 m2...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

155 000 PLN

-
-
1107 m2
-
15405457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17811053 15405457 Oferuję niezabudowaną działkę budowlaną , położoną 4 km od Ełku w miejscowości gminnej Nowej Wsi Ełckiej, na trasie do Białej Piskiej w zaledwie 6 minut drogi autem do miasta. Działka oznaczona jest numerem geodezyjnym 30218 i ma powierzchnię 998 m2 ...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

139 000 PLN

-
-
998 m2
-
15780608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25806855 15780608 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1539 m², położona w Nowej Wsi Ełckiej – jednej z najbardziej cenionych miejscowości podmiejskich wokół Ełku. Nieruchomość oznaczona numerem ewidencyjnym 2968. To propozycja dla osób szukających miejsca pod ...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

178 000 PLN

-
-
1539 m2
-
15760782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25367193 15760782 Czy wiesz, że Twój wymarzony dom może stanąć właśnie tutaj? W Nowej Wsi, zaledwie kilka minut od Iławy, oferujemy cztery działki budowlane w sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych przy ul. Wenus. Działki mają zróżnicowane metraże i kształty ...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

149 000 PLN

-
-
1236 m2
-
15414885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18024404 15414885 Prezentowana nieruchomość to piętrowy dom o powierzchni całkowitej 122,5m2 z garażem w bryle budynku. Powstał on z myślą o wymagających Klientach szukających idealnego rodzinnego miejsca, komponującego się z otaczającą naturą i dobrze skomunikowanego...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

675 000 PLN (5 517 zł/m2)

5
2
122.35 m2
2024
15651440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23340001 15651440 Przedmiotem oferty jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony tylko garażem) położony w Nowej Wsi k. Iławy przy ulicy Jowisza. Budynek o powierzchni 105,77 m2 zaprojektowany został tak aby zapewnić użytkownikom jak największą prywatność, łączy ...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

730 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
105.77 m2
2025
15622712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22658536 15622712 Przedmiotem oferty jest działka budowlana o numerze 2957 o powierzchni 2116 m2 położona w Nowej Wsi k. Iławy przy ulicy Diamentowej nad jeziorem Iławskim.Regularny kształt i lekko nachylone ukształtowaniu terenu sprawia że idealnie nadaję się pod bud...

Nowa Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

220 000 PLN

-
-
2116 m2
-