• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Pasym

Znalezionych ofert: 6

15523409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461291 15523409 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, pod budowę mieszkalną.Idealna lokalizacja, z dostępem do linii brzegowej  pięknego jeziora Kalwa.Miejsce idealne pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną.Grunt położony z dala od zwarte...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

410 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
3608 m2
-
15523859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20475063 15523859 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, pod budowę mieszkalną.Idealna lokalizacja, z dostępem do linii brzegowej pięknego jeziora Kalwa.Miejsce idealne pod zabudowę całoroczną lub rekreacyjną.Grunt położony z dala od zwarte...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

400 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
3199 m2
-
15673346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23706750 15673346 Nowa niższa cena 270 tysięcy złotych.Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy – Pasym, 53,7 m² + piwnica i garaż . Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,7 m², położone na 1. piętrze wyremontowanej kamienicy z 1910 roku w centrum miejscowości...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

270 000 PLN (5 028 zł/m2)

2
1
53.7 m2
1910
15727022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24709575 15727022 Zapraszamy do spaceru wirtualnego: https:tour.giraffe360.com87f1ebaefa5145fa90c010e7b7993735Jeśli marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem, który połączy komfort życia codziennego z potencjałem inwestycyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Rodzinny d...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (1 787 zł/m2)

10
5
447 m2
2004
15730469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24781062 15730469 Dom, który łączy komfort, solidność i wyjątkowy klimat – tak najkrócej można opisać tę ofertę w Pasymiu przy ul. 1 Maja. Wolnostojący budynek o powierzchni 260 m², posadowiony na działce 954 m², to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzen...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

989 000 PLN (3 802 zł/m2)

5
2
260.14 m2
2016
15521952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w Pasymiu. 20431436 15521952 Good Life Estates posiada w swojej ofercie działkę budowlaną w Pasymiu.Pasym jest położony nad samym jeziorem Kalwa, wśród rozległych lasów. Rozciąga się tam Puszcza Napiwodzko - Ramucka.Znajduje się ona w samym mieście, nieopodal runku przy ulicy Ty...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

1 090 000 PLN

-
-
1098 m2
-