• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Pisz

Znalezionych ofert: 7

15779467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25780793 15779467 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam lokal Usługowo-Handlowo-Biurowo o powierzchni użytkowej około 650 m2 wraz z działką około 700 m2 plus obok lokalu dom jednorodzinny wraz z działką budowlaną około 700 m2.Obie nieruchomości znajduje się w...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 699 000 PLN (2 614 zł/m2)

12
-
650 m2
-
15823972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26614583 15823972 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dwa nowe nie zamieszkałe lokale mieszkalne trzy pokojowy i jedno pokojowy w Piszu Aleja Piłsudskiego 15 i 15A plus miejsca postojowe zewnętrzne w cenie lokalu mieszkalnego.Lokale mieszkalne są gotowe do ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

339 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2024
15888418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813387 15888418 NA SPRZEDAŻ Dom na działce 3295m2 nad jeziorem Roś (Szlak WJM) Imionek gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu przy Porcie Wrota Mazur nad Kanałem Jeglińskim oraz nad Jeziorem Roś należącym do ...

Pisz (Imionek) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15877919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27585243 15877919 NA SPRZEDAŻ Działka o pow. 3447m2 w okolicy jeziora Roś (Szlak WJM) Pilchy Gmina Pisz Opis: Powierzchnia działki: 3447m2; Numer geodezyjny działki: 765 obręb Pilchy; Kształt działki: prostokąt wymiarach ok. 68m x 55m; Ukształtowanie teren...

Pisz (Pilchy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

169 000 PLN

-
-
3447 m2
-
15866735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27326847 15866735 Ta atrakcyjna nieruchomość położona jest w spokojnej, pośredniej strefie miasta, w okolicach ul. Długiej, w drugiej linii zabudowy, zaledwie około 1 km od centrum miasta. Idealna lokalizacja zapewnia komfortowe połączenia z wszystkimi udogodnieniami,...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

450 000 PLN (371 zł/m2)

-
-
1212 m2
-
12787321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 85726 12787321 Oferujemy do sprzedaży ok. 105 ha gruntów rolnych w pięknej okolicy, położone pośród lasów i jezior: pomiędzy drogą z Pisza do Orzysza, a Jeziorem Śniardwy, do którego w linii prostej jest ok 200-800m i Jeziorem Białoławki 50-200m do linii brzegowe...

Pisz (Zdory) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

8 400 000 PLN

-
-
1050000 m2
-
15801062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26225293 15801062 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ul. Pisańskiego w Piszu, blisko strefy przemysłowej miasta, co czyni ją idealnym miejscem.Podstawowe dane n...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

690 000 PLN (6 008 zł/m2)

5
1
114.84 m2
2008