• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Rudzienice

Znalezionych ofert: 4

15350278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16532601 15350278 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowanych w malowniczym otoczeniu, bezpośrednim sąsiedztwie działek niezabudowanych rolnych, z dala od zwa...

Rudzienice (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

119 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15812998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26552649 15812998 Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej części Rudzienic, zaledwie kilka minut od Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Dostępne działki: dz. nr 9414 – powierzchnia 1644 m² – cena 159 000 zł dz. nr 9412 – powier...

Rudzienice (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

145 000 PLN

-
-
1562 m2
-
15614827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22505442 15614827 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Rudzienice, w powiecie iławskim, w niedalekiej odległości od urokliwego jeziora Kałdunek Mały. Ten przestronny dom to idealna propozycja d...

Rudzienice (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

699 000 PLN (4 481 zł/m2)

4
2
156 m2
2025
15578078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21722253 15578078 Na sprzedaż działka marzeń dla każdego, kto chce wybudować swój własny azyl! Możesz postawić na niej dom (oczywiście rodzinny), garaż (na auto lub rower – Twoja decyzja!) i budynek gospodarczy do 50 m² – na przykład na warsztat, spiżarnię, a może mał...

Rudzienice (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

159 000 PLN

-
-
1617 m2
-