• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15531309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20629189 15531309 Na sprzedaż działka o powierzchni 959 m², zlokalizowana w miejscowości Wilkasy, przy ulicy Żurawiej – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicy Giżycka. Wilkasy to dynamicznie rozwijająca się miejscowość o charakterze turystycznym i miesz...

Wilkasy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

228 000 PLN

-
-
959 m2
-
15685603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 23921006 15685603 Neruchomość usytuowana jest w spokojnej wsi Grabnik, z dala od głównych szlaków, a jednocześnie w dobrym zasięgu Ełku i Starych Juch. Działka o pow. 3000 m² posiada własną linię brzegową Jeziora Grabnik (powierzchnia jeziora ok. 23,7 ha). Daje to moż...

Grabnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

990 000 PLN (330 zł/m2)

3
1
3000 m2
2000
15810617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26414523 15810617 Przestronne, funkcjonalne mieszkanie z loggią – Jaroty, ul. Jarocka 76, 60,9 m² Jeśli szukasz wygodnej przestrzeni dla rodziny lub lubisz komfort i funkcjonalny układ pomieszczeń – to mieszkanie na Jarotach będzie idealnym wyborem. Zlokalizowane w z...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

528 000 PLN (8 670 zł/m2)

2
1
60.9 m2
2000
15641589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23084840 15641589 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m², położone na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Kolejowej 26 w Ełku. To propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają gotowego do wprowadzenia, z potencjałem do własnej aranż...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

180 000 PLN (3 452 zł/m2)

2
1
52.14 m2
1925
15568915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21530818 15568915 Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanicznym, które kończy się za 3 lata, z którym wiąże się dodatkowy przych...

Ogródek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orzysz)

2 100 000 PLN (13 816 zł/m2)

3
1
152 m2
1945
15767945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25533528 15767945 Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie z trzema sypialniami i salonem z aneksem kuchennym, położone na parterze nowoczesnego osiedla Belweder przy ul. Popiełuszki 2 w Olsztynie. To idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie komfort...

Olsztyn (Generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

765 000 PLN (9 444 zł/m2)

4
1
81 m2
2008
15767941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25533523 15767941 PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!!Jeśli szukasz komfortowego, dobrze położonego mieszkania w Olsztynie, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,2 m², zlokalizowane w jednej z najba...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

429 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1985
15745135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25051725 15745135 Marzysz o wygodnym, funkcjonalnym mieszkaniu, w którym każdy dzień zaczyna się z uśmiechem?Poznaj trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m², położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Jana Boenigka 40 – w sercu osiedla Jaroty w Olsztynie.Atuty...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

519 000 PLN (8 593 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1985
15711938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24412830 15711938 Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w Olsztynie – przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja Szukasz mieszkania w Olsztynie, które połączy przestronność, funkcjonalny układ i prestiżową lokalizację?To dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchn...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

659 000 PLN (9 374 zł/m2)

4
2
70.3 m2
2002
15779207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA 4 HA – KAMIEŃ DUŻY 25768779 15779207 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 ha, położona w miejscowości Kamień Duży, w województwie warmińsko-mazurskim.To doskonała propozycja dla inwestora poszukującego dużego, dobrze położonego terenu z potencjałem rozwoju w kierunku produkc...

Kamień Duży (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

4 000 000 PLN

-
-
40755 m2
-
15771351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna zabudowana – Babięty Wielkie 25578699 15771351 Jeśli szukasz spokojnego miejsca z potencjałem - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż działka rolna zabudowana z dużym budynkiem gospodarczym w malowniczej miejscowości Babięty Wielkie, położonej w otoczeniu pól, lasów i jezior Pojezierza Ił...

Babięty Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

230 000 PLN

-
-
1194 m2
-
15756875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
malownicza działka w Chełmżycy k. Iławy – 49 arów 25286949 15756875 Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 4900 m², położoną w spokojnej i niezwykle urokliwej miejscowości Chełmżyca, zaledwie kilka kilometrów od Iławy.To idealne miejsce zarówno dla osób planujących budowę wymarzonego domu w otoczeniu...

Chełmżyca (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

400 000 PLN

-
-
4900 m2
-