• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Osetno

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Osetno

Znaleźliśmy 648 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warmińsko-Mazurskie

15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15822174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633177 15822174 Na sprzedaż  budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu indywidualnego położony na 995 m2 ogrodzonej działce  w Nowym Zieluniu w gminie Lidzbark. Nieruchomość  o powierzchni 125,98  m² zachwyca nowoczesnym stylem, a z ceną wynoszącą 670 000 PLN...

Nowy Zieluń (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
125 m2
2022
15717803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540068 15717803 Urokliwy dom w Ornecie, ul. Elbląska!Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca na ziemi? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom wolnostojący w Ornecie przy ulicy Elbląskiej, idealny dla osób ceniących sobie historyczny charakter i chcących nadać nie...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

3
1
80 m2
1920
15885050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716118 15885050 Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy (tzw. bliźniak ) w jakości PREMIUM oraz w technologii TERMO a przy tym w atrakcyjnej cenie w Działdowie przy ul. 11Listopada .idealnie skomunikowany oddalony zaledwie 1,8 km od Rynku Starego Miasta  oraz Zam...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15881623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27642072 15881623 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIVilla Mikołajki to dwa nowoczesne domy jednorodzinne położone na końcu promenady w Mikołajkach. Domy będą miały przepiękny widok na jezioro mikołajskie, które jest w jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

1 490 000 PLN (16 932 zł/m2)

4
-
88 m2
-
15839215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Pod Sosnami - Mazurska Przystań Nad Jeziorem 26748351 15839215 Dom pod Sosnami - Mazurska Przystań nad jeziorem Isąg Pelnik Warmia i Mazury Na sprzedaż   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w turystycznej miejscowości Pelnik, na pograniczu Warmii i Mazur Zachodnich, w historycznej krainie Prus Górnych ...

Pelnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

760 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
76 m2
2007
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
14049714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 102582 14049714 Oferujemy na sprzedaż piękny dom o powierzchni użytkowej 212m2 położony w Połęczu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, umiejscowiony jest na wzniesieniu skąd roztacza się piękny widok. Technologia budowy to połączenie tradycyjności z nowoczesnością...

Połęcze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

1 700 000 PLN (8 019 zł/m2)

6
2
212 m2
2003
15417728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szymonka/Giżycko domy 820m2/ Działka 1ha/ Jezioro 18079063 15417728 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch budynków o łącznej  powierzchni 820 m², usytuowane na działce 10 505m². Nieruchomość położona na obrzeżach wsi mazurskiej Szymonka przy szlaku WJM. Z budynków roztacza się panoramicz...

Szymonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

6 899 000 PLN (8 413 zł/m2)

10
5
820 m2
-
14318540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezwykły dom 170m2 Naryjski Młyn/ Morąg! 109197 14318540 Do sprzedaży niezwykła pod kątem lokalizacji nieruchomość. Dom w miejscowości Naryjski Młyn ( okolice Morąga) o powierzchni uzytkowej 170m2 w stanie surowym zamkniętym z działką 3100m2. Rok budowy 2019, ogrzewanie olejowe piecem dwufunkcyjnym Buderus...

Naryjski Młyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłakowo)

1 200 000 PLN (6 061 zł/m2)

4
2
198 m2
-
15163649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11387372 15163649 Na sprzedaż połowa kamienicy w Działdowie, przy ul. Skłodowskiej Oferujemy na sprzedaż połowę kamienicy położoną w Działdowie przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej w samym centrum miasta. Nieruchomość rozłożona jest na trzech kondygnacjach -na ka...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

880 000 PLN (1 995 zł/m2)

11
-
441 m2
1903
15087194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9376501 15087194 Szukasz urokliwego miejsca położonego tuż nad jeziorem na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich? Jeśli tak, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!*****Działka z domkiem letniskowym oddalona od jeziora niecałe 60 metrów ***** POMOST OGÓLNODOSTĘPNYW oferc...

Jagodne Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

780 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1990