• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Adres-Rozynsk Wielki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Rozynsk i Wielki

Znaleźliśmy 3,120 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Warmińsko-Mazurskie

15861409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206553 15861409 Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum OleckaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku.Stan: do generalnego remontu - idealna propozycja dla osó...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1990
15841452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26789764 15841452 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA Z UDZIAŁEM W LINI BRZEGOWEJ JEZIORA KRZYWE (SAJZY), GMINA EŁKSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo położonej działki budowlanej z udziałem w nieruchomości zapewniającej bezpośredni dostęp ...

Sajzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
2007 m2
-
15894817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949176 15894817 OFERTA: Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100 m², położony w miejscowości Kazimierzowo, na działce o powierzchni 500 m². Budynek wykonany został z czerwonej cegły, a jego solidna konstrukcja i funkcjonalny układ pomieszc...

Kazimierzowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

5
1
100 m2
1906
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

43 000 PLN

-
-
10400 m2
-
14004709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 34330 14004709 Masz dosyć miasta i planujesz to zmienić - przeczytaj tą ofertę, może Cię zainspiruje!!! widokowa działka w samym centrum pięknych wzgórz masywu Dylewskiego, w cenie małego mieszkania w centrum Warszawy!!!Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość grunt...

Pietrzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

500 000 PLN

-
-
50000 m2
-
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15885246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721226 15885246 Wyjątkowa działka w miejscowości Łajs gm. Purda położona 100 m od jeziora, idealna na wybudowanie domu na wypoczynek lub do całorocznego zamieszkania.Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalno-usług...

Łajs (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

395 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960