• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 777

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 159 000 PLN (9 004 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15889377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849847 15889377 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działaności biurowej, sprawdzi się również inwestycyjnie oraz pod cele mieszkaniowe dla rodziny. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 159 000 PLN (9 004 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15845056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój kawałek Warmii – ziemia rolna z potencjałem 26850288 15845056 Zostań rolnikiem - atrakcyjna działka rolna!Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz rozpocząć gospodarowanie, prowadzić uprawy lub stworzyć swoje miejsce na wsi?W samym sercu Warmii i Mazur, w urokliwej wsi Ząbrowiec (gmina Godkowo), czeka na C...

Ząbrowiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Godkowo)

92 862 PLN

-
-
14070 m2
-
15831030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Perła na Mazurach! Teren Jora Tałty Mikołajki 8 km 26685432 15831030 Inwestycja z ogromnym potencjałem - idealna pod hotel, pensjonat lub domki!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny, położony w malowniczej Jorze Wielkiej - jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w całym regionie.Działka znajduj...

Jora Wielka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

755 250 PLN

-
-
7950 m2
-