• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olecko Sokola

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sokola

Znaleźliśmy 45 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Olecko Warmińsko-Mazurskie

15884381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27700159 15884381 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 3 km od Olecka.Oferta obejmuje:- działkę nr 1075 o powierzchni 3027 m² (wymiary ok. 57 m x 53 m),- dzi...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3027 m2
-
15840081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765622 15840081 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnych 5 z 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka.W skład nieruchomości wchodzą działki:- 1657 o powierzchni 2166 m2 - SPRZEDANA,- 1656 o powierzchni 2106 m2 ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

92 500 PLN (46 zł/m2)

-
-
2011 m2
-
15747397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25092514 15747397 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki inwestycyjnej z warunkami zabudowy pod budynek 5 mieszkaniowy z garażami Olecko, ul. SokolaParametry działki: powierzchnia: 318 m² wymiary około: 17 m x 20 m kształt: prostokąt teren...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

420 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
318 m2
-
15629720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22831691 15629720 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 2,35 ha położonej w miejscowości Babki Oleckie, bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Zaledwie 6 km od Olecka, z wygodnym dojazdem.Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymia...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

280 000 PLN (12 zł/m2)

-
-
23500 m2
-
15575340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 21645445 15575340 Działka w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora - Gordejki, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki rekreacyjnej w miejscowości Gordejki - 9km od Olecka.Nieruchomość o powierzchni 1621 m2 jest w kształcie pr...

Gordejki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1621 m2
-
15812316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26479040 15812316 Przestrzeń, która daje swobodę wyboru. Natura, widoki i komfort codziennego życia w jednym miejscu.Oferujemy działkę budowlaną pod zabudowę domu jednorodzinnego, położoną w wyjątkowym otoczeniu, gdzie cisza, przestrzeń i bliskość jeziora tworzą ideal...

Możne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
2998 m2
-
15834498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850647 15834498 Przedmiotem oferty jest sprzedaż kompleksu ośmiu działek położonych w miejscowości Sedranki, w odległości około 6 km od centrum Olecka. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym otoczeniu, przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, co zapewnia komfo...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
3190 m2
-
15853781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27060503 15853781 DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 1,1250 HA OLECKO, UL. EŁCKASerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o łącznej powierzchni 11 250 m² (1,1250 ha), położonego na granicy mia...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

1 350 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
11250 m2
-
15847157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26903690 15847157 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką 2,2146 ha z widokiem na jezioro. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury i spokojnej okolicy, idealnej do zamieszkania lub inwestycji - Olszewo, gmina Olecko.Opis nieruchomości:Działka ...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

359 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
22146 m2
-
15676609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23773516 15676609 Kompleks 13 malowniczych działek nad Jeziorem Olszewskim Olszewo, gm. OleckoPowierzchnie: od 3001 m² do 6290 m² Cena: 40 złm² Media: wodociąg, prądZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży 12 z 13 przestronnych działek budowlanych...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15806243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26330743 15806243 Mazury w najpiękniejszym, naturalnym wydaniu.Miejsce, w którym cisza ma swoją wartość, a przestrzeń daje prawdziwe poczucie wolności.Najważniejsze walory działki:-- urokliwa lokalizacja w miejscowości Olszewo, w jednym z najbardziej malowniczych zaką...

Olszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

105 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3470 m2
-
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-