• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Tolniki Małe

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tolniki i Małe

Znaleźliśmy 1,629 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Warmińsko-Mazurskie

15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15884381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27700159 15884381 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 3 km od Olecka.Oferta obejmuje:- działkę nr 1075 o powierzchni 3027 m² (wymiary ok. 57 m x 53 m),- dzi...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

150 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3027 m2
-
15880909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616470 15880909 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sobole, gmina Wieliczki.Nieruchomość o powierzchni 8,3505 ha obejmuje grunty o zróżnicowanych klasoużytkach: Lz (grunty zadrzewione) 0,21 ha oraz R (g...

Sobole (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

459 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
83505 m2
-
15841452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26789764 15841452 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA Z UDZIAŁEM W LINI BRZEGOWEJ JEZIORA KRZYWE (SAJZY), GMINA EŁKSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo położonej działki budowlanej z udziałem w nieruchomości zapewniającej bezpośredni dostęp ...

Sajzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
2007 m2
-
15747397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25092514 15747397 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki inwestycyjnej z warunkami zabudowy pod budynek 5 mieszkaniowy z garażami Olecko, ul. SokolaParametry działki: powierzchnia: 318 m² wymiary około: 17 m x 20 m kształt: prostokąt teren...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

420 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
318 m2
-
15629720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22831691 15629720 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 2,35 ha położonej w miejscowości Babki Oleckie, bezpośrednio przy asfaltowej drodze. Zaledwie 6 km od Olecka, z wygodnym dojazdem.Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymia...

Babki Oleckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

280 000 PLN (12 zł/m2)

-
-
23500 m2
-
15575340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 21645445 15575340 Działka w urokliwym miejscu z dostępem do jeziora - Gordejki, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki rekreacyjnej w miejscowości Gordejki - 9km od Olecka.Nieruchomość o powierzchni 1621 m2 jest w kształcie pr...

Gordejki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1621 m2
-
15077794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8990334 15077794 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki o powierzchni 11 591 m2, z widokiem na Jezioro Olecko Małe - Małe Olecko, gmina Wieliczki, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 1,1591 ha wyróżnia s...

Małe Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

990 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
11591 m2
-
15887780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27794258 15887780 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający.Na sprzedaż działka rolno-siedliskowa o powierzchni 34,900 m², położona otoczeniu pól i lasów w malowniczej miejscowości Grabowo, w województwie warmińsko-mazurskim W skład nieruchomości...

Grabowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

175 000 PLN

-
-
34900 m2
-
15818600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26636880 15818600 Oferuję na sprzedaż unikalną działkę nr 14462 o powierzchni 6,2590 ha, położoną w miejscowości Stębark w gminie Grunwald w powiecie ostródzkim. Jest to lokalizacja, której nikomu nie trzeba przedstawiać - to właśnie tu rozegrał...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

549 000 PLN

-
-
62590 m2
-
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

43 000 PLN

-
-
10400 m2
-