• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15634890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22927869 15634890 Na sprzedaż działka - Łoje, gm. Kalinowo, woj. warmińsko-mazurskie - blisko jeziora! Na sprzedaż działka o dużym potencjale, położona w miejscowości Łoje , gmina Kalinowo, woj. warmińsko-mazurskie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielo...

Łoje (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

190 000 PLN

-
-
1486 m2
-
15799431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186702 15799431 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki 6. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w świetnie skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu z...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

280 000 PLN (4 233 zł/m2)

2
1
66.14 m2
1910
15681828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23864742 15681828 Oferuję na sprzedaż niezabudowaną działkę, położoną w miejscowości Siedliska, zaledwie 3 km od Ełku, na trasie do Oracz. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w sąsiedztwie natury, z łatwym dostępem do miasta.Działka o o powierzchni...

Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

119 000 PLN

-
-
2240 m2
-
15811811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26442670 15811811 homfi prezentuje na sprzedaż działkę rolną nr 3110 (+ 461, 462) o powierzchni łącznej 2,61 ha, położoną w miejscowości Zaścianki, w gminie Młynary, powiat elbląski.Podstawowe informacje:Powierzchnia: 2,61 haNumer działki: 3110 + w cenie działki 461, ...

Zaścianki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Młynary)

300 000 PLN

-
-
26100 m2
-
15811810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26442668 15811810 homfi prezentuje na sprzedaż działkę rolną nr 23 o powierzchni 2,43 ha, położona w miejscowości Stare Monasterzysko, w gminie Młynary, powiat elbląski.Podstawowe informacje:Powierzchnia: 2,43 haNumer działki: 23Klasa gruntów: LzrlVa, ŁV, RIIIb, RIVaP...

Stare Monasterzysko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Młynary)

238 000 PLN

-
-
24300 m2
-
15811840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26442941 15811840 Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, prestiżową lokalizacją i realnym potencjałem użytkowym – ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne wnętrza, wysokie sufity i klasyczna kamienica z 1930 roku two...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

630 000 PLN (6 984 zł/m2)

3
2
90.2 m2
1930
15811826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26442887 15811826 Chcesz podjąć wyzwanie i dać szanse nieruchomości, która być może stanie się Twoim ulubionym miejscem na ziemi? Przeczytaj i przekonaj się, że oferta jest godna uwagi.Nieruchomość położona jest w miejscowości Iłowo-Osada, pow. działdowski przy jednej...

Iłowo-Osada (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

250 000 PLN (3 676 zł/m2)

2
1
68 m2
1928
15811749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441901 15811749 To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Ełku – w bezpośrednim sąsiedztwie promenady ełckiej, a jednocześnie z dala od głównej drogi, co zapewnia ciszę i spokój na co dzień. Mieszkanie położ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

309 000 PLN (4 761 zł/m2)

3
1
64.9 m2
1989
15806705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26350705 15806705 Na sprzedaż atrakcyjne działki pod Nidzicą, przedłużenie ul.Nowomiejskiej - obręb Waszulki. Działki po podziale - zgodnie z załączoną mapą .PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI: -> lokalizacja: miejscowość Waszulki- 30 m od ul. Nowomiejskiej - Nidzica -&...

Waszulki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

58 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15779467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25780793 15779467 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam lokal Usługowo-Handlowo-Biurowo o powierzchni użytkowej około 650 m2 wraz z działką około 700 m2 plus obok lokalu dom jednorodzinny wraz z działką budowlaną około 700 m2.Obie nieruchomości znajduje się w...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 599 000 PLN (2 460 zł/m2)

12
-
650 m2
-
15810743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26417069 15810743 Prezentuję atrakcyjne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - przy ul. Tuwima 28 w Ełku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 94,60 m2 zlokalizowaną na dwóch poziomach:- na III piętrze znajduje się salon otwarty na kuchnię oraz wyjście na pierwsz...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

662 000 PLN (6 998 zł/m2)

5
2
94.6 m2
-
15698892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24158946 15698892 Mieszkanie położone w centralnej części Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 34, to propozycja dla osób, które szukają gotowego produktu inwestycyjnego – idealnego zarówno pod najem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.Lokal znajduje się na drugim piętrz...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

390 000 PLN (8 764 zł/m2)

2
1
44.5 m2
-