• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: warmińsko-mazurskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27999006 15897258 Lokal Barber. Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !Zapraszam do konta...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 995 PLN (1 456 zł/m2)

1
-
68 m2
-
15897256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998922 15897256 Ogród .klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 002 PLN (9 554 zł/m2)

4
2
101.42 m2
2027
15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15897251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998911 15897251 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15897245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998907 15897245 gm. Kobierzyce .piękna okolica! 363 m2 działka ...Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie dewe...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15897064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM 36,1 m² 27993240 15897064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o wysokim standardzie, położonego na parterze nowoczesnego budynku na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, d...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 195 000 PLN (15 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2019
15896843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27989011 15896843 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15896830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988452 15896830 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 047 zł/m2)

4
2
127 m2
2016
15896057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966247 15896057 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 001 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15896055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966244 15896055 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez prowizji , prowizja 0%.Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzchni niecałe 40 m2 w pięknym i spokojnym mi...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 539 000 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15894510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944462 15894510 Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z sz...

Ślęza (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 489 995 PLN (11 374 zł/m2)

5
2
131 m2
2017
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950