• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15576422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marzyłeś kiedyś o tym aby nie pracować a zarabiać? 21680745 15576422 Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy)..Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare...

Stare Monasterzysko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Młynary)

1 880 000 PLN (5 663 zł/m2)

12
-
332 m2
2008
15775989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25692117 15775989 Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Działdowo , ul. Kopernika , woj. warmińsko-mazurskie. Dom z lat 70-tych, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, zbudowany z czerwonej cegły. Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną. Układ pomieszczeń rozkładowy, a ...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

300 000 PLN (2 013 zł/m2)

5
1
149 m2
-
15413478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17991742 15413478 Wieża Wiatraka do adaptacji na dowolny cel - apartament, restaurację, hotel butikowy, dom weselny. Trzy kondygnacje: przyziemie 78,5 m2, 2 kondygnacja - 63,8m2, 3 kondygnacja 50,2m2 w sumie 192,5m2 - betonowe stropy, zbudowana z carskiej cegły.Konse...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 200 000 PLN (6 234 zł/m2)

1
-
192.5 m2
1885
15752601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25170647 15752601 Masz ochotę uciec od gwaru miasta? Z pewnością zauroczy Cię poniższa propozycja.Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych w miejscowości Szkotowo, gmina Kozłowo, powiat nidzicki.Osiedle Zielarskie Macierza Duszka w Szkotowi...

Szkotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

95 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15702583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24237649 15702583 Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 840 m², położona w miejscowości Pozezdrze, bezpośrednio przy ulicy Księżycowej. Nieruchomość znajduje się na terenie nowopowstającego osiedla domków jednorodzinnych – w ciche...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

99 000 PLN

-
-
840 m2
-
15558312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21233712 15558312 Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni netto 275,26m², użytkowej 238,83 m² i całkowitej 537,15 m², zlokalizowany w malowniczym Prawdowie, zaledwie kilka minut od Mikołajek – serca Mazur. Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona...

Mikołajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

3 200 000 PLN (11 625 zł/m2)

5
3
275.26 m2
2021
15760784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25367198 15760784 Zapraszamy do skorzystania ze spaceru 360 po nieruchomości bez wychodzenia z domu!https:tour.giraffe360.comef3a4415671d42d4b532ec2b847efd41Wyjątkowe poddasze w sercu Jarot – przestrzeń pełna światła i komfortu.Jeśli szukasz mieszkania, które łączy ni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 679 zł/m2)

3
1
78 m2
1998
15611907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22440057 15611907 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które łączy w sobie komfort i dobrą lokalizację. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji, by stać się właścicielem tej nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej części Mrągowa, na os. Metalowców 9. Ta n...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

465 000 PLN (7 868 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1987
15709049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24348362 15709049 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 124.72 m² + piwnica 5,95 m² , położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Mazurach – w miejscowości Kleszczewo Osada, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora na SWJ...

Kleszczewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

1 250 000 PLN (9 566 zł/m2)

5
2
130.67 m2
-
15774744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25657660 15774744 Oferuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Os. Kormoran. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze II-piętrowego budynku przy ul. Pstrowskiego 30B.Powierzchnia użytkowa mieszkania to 59,94m2. W skład proponowanej nieruchomości wchodzą 3 ni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

529 000 PLN (8 906 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1974
15774150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25647142 15774150 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Ostróda, ul. Czarnieckiego 29 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 51,86 m² , położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Czarnieckiego 29 w Ostródzie . Mieszka...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15598222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22135038 15598222 Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki 13B. Przed blokiem do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowoczesny plac zabaw oraz ścieżki spacerowe i rowerowe rozciąga...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

349 000 PLN (5 657 zł/m2)

3
1
61.69 m2
1988