• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Ełk

Znalezionych ofert: 36

15863447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z tarasem i widokiem na Jezioro Ełckie 27248707 15863447 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję unikatowy apartament, który spełni oczekiwania najbardziej wymaga...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 050 000 PLN (14 789 zł/m2)

2
1
71 m2
2019
15779792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789395 15779792 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Ełku, w stylowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 33. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku, w którym mieści się tylko sześć mieszkań, co zapewnia kameralną atmosferę i poc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

212 000 PLN (4 711 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15889464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27851264 15889464 Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz podstawowy: 310 zł Chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć nieruchom...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

210 000 PLN (8 077 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15885353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje + garaż dodatkowo płatny 27726630 15885353 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje + garaż dodatkowo płatny 2 min do Jeziora Ełckiego bezczynszowe willa...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

500 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15820843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645418 15820843 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ełku. Kawalerka położona na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Słowackiego 30 wraz z przynależną piwnicą o pow. 3,7m 2 . Po wejściu do mieszkania mamy korytarz (z dwoma szafami) prowadzący do łazienki z wc ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

205 000 PLN (6 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1973
15823702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645420 15823702 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48m 2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wawelskiej 7. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna wymienione. Na podłogach w salonie i sypialni solidny dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie. Spor...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

345 000 PLN (7 188 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15738120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24903793 15738120 Masz za daleko do pracy? Przeprowadź się. Najlepiej do mieszkania z naszej oferty. Dzięki jego kupnie, do pracy dostaniesz się w kilka sekund. Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie razem z lokalem znajdujące się w centrum Ełku przy ulicy Kośc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

560 000 PLN (6 222 zł/m2)

3
-
90 m2
1945
15796242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113993 15796242 Nie boisz się wyzwań? Mamy jedno dla Ciebie. Mieszkanie wymaga remontu, ale ma w sobie ogromny potencjał - i to w świetnej lokalizacji, tuż obok miejskiego basenu przy ul. Piłsudskiego 18A w Ełku. Lokal położony jest na 1. piętrze budynku nale...

Ełk (Północ i) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

339 000 PLN (5 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
15736776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24879028 15736776 Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie w centrum Ełku. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wojska Polskiego . Wraz z przynależną piwnicą o pow. ok. 4m 2 . Po wejściu do mieszkania mamy korytarz (z dwoma szafami) prowadzący do...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

197 000 PLN (6 567 zł/m2)

1
-
30 m2
1988
15497407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19880126 15497407 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m², położone w Ełku przy ulicy Wileńskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym bloku w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych sypialni, salonu ...

Ełk (Północ ii) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

405 000 PLN (5 473 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15812119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26466084 15812119 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do ży...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

415 000 PLN (6 917 zł/m2)

4
1
60 m2
1999
15807056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361110 15807056 WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY – 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PROMENADZIE EŁCKIEJ Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej i Jeziorze Eł...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

325 000 PLN (6 857 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1979