• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 50

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15712210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24416601 15712210 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicyprzy alei 1-maja 9.Świeżo po remoncie.Gotowe do umeblowania i wprowadzenia.Nowa łazienka.Nowy piecyk gazowy dwuf...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

410 000 PLN (6 613 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15888594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817561 15888594 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10.Powierzchnia mieszkania ok. 35mkw.Bardzo dobry układ mieszkania:salon, sypialni, kuchnia, łazienka i prz...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15866167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313580 15866167 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Batorego 1.Mieszkanie bezczyszowe.Mieszkanie położne jest na 1 piętrze.Mieszkanie o powierzchni 46m2 o funkcjonalnym układzi...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15830430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673386 15830430 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze.Powierzchnia 60,50m2 o funkcjonalnym układzie: dwie sypialnie, duży salon kuchnia, łazienka, wc i ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15818176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626907 15818176 NA SPRZEDAŻ Lokalem mieszkalny z lokalem usługowym oraz przynależną piwnicą Giżycko ul. Mickiewicza Przedmiotem sprzedaży jest nietypowa wielkofunkcyjna nieruchomość umiejscowiona w środku tożsamej zabudowy szeregowej. Nieruchomo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15776649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25714866 15776649 NA SPRZEDAŻ APARTAMENTY W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI NAD JEZIOREM KISAJNO GIŻYCKO - SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH NOWA INWESTYCJA „APARTAMENTY KISAJNO” Budynek wielolokalowy, położony w sercu Mazur nad jeziorem Kisajno w Giżyck...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

2
-
55 m2
2024
15693141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24058391 15693141 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI NAD JEZIOREM KISAJNO GIŻYCKO - SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH NOWA INWESTYCJA „APARTAMENTY KISAJNO” Budynek wielolokalowy, położony w sercu Mazur nad jeziorem Kisajno w Giżycku...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

477 000 PLN (15 387 zł/m2)

1
-
31 m2
2024
15725651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24683305 15725651 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT o pow. 30,12 m2 przy ul. Żeglarskiej w Giżycku Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone w centrum miasta (300m od plaży nad jez. Niegocin), do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia użytkowa: 3...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

348 000 PLN (11 600 zł/m2)

1
-
30 m2
2012
15392522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17540529 15392522 NA SPRZEDAŻ APARTAMENTY W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI NAD JEZIOREM KISAJNO GIŻYCKO - SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH NOWA INWESTYCJA „APARTAMENTY KISAJNO” Budynek wielolokalowy, położony w sercu Mazur nad jeziorem Kisajno w Giżyck...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

692 550 PLN (13 579 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15812219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469971 15812219 Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy „Willa Barbara” w Giżycku przy ul. Pionierskiej Opis: Powierzchnia użytkowa: 53,20m2 (po podłodze 60m2); Rodzaj budownictwa: budynek dwu piętrowy z poddaszem użytkowym, budy...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

249 000 PLN (4 698 zł/m2)

2
-
53 m2
1934
15690997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24009961 15690997 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W GIŻYCKU 2 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 2 Powierzchnia użytkowa: 58,80m 2 ; Rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny (dwa mieszkania na piętr...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

295 000 PLN (5 086 zł/m2)

2
-
58 m2
1992
15879034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27605782 15879034 NA SPRZEDAŻ Dwupoziomowy w pełni wykończony apartament W centrum giżycka i pobliżu jeziora Niegocin Pow. użytkowa 109,07m2 Opis nieruchomości: Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy apartament zlokalizowany na 2 i 3 piętrze budynku wielomie...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

925 000 PLN (8 486 zł/m2)

4
-
109 m2
2006