• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 47

15886566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27761993 15886566 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 28m2 w centrum miasta Giżycko ul. Warszawska Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy głównej ulicy miasta Giżycko w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Opis:...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

179 000 PLN (6 630 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15824680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626909 15824680 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren zadbany i ogrodzony z automatycznie zamykaną bramą . Lokal po k...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

550 000 PLN (9 821 zł/m2)

2
-
56 m2
1908
15889299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846760 15889299 Mieszkanie o pow. 37,84 m2 Giżycko - centrum miasta, 300 m od jeziora!!! Powierzchnia użytkowa: 37,84 m2; Rodzaj budownictwa: blok; Rok budowy: 1974 ; Pię...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

259 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15763550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429580 15763550 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY APARTAMENT W GIŻYCKU o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko Kanału Łuczańskiego. Apartament częciowo umeblowany (stałe zabudowy). Mo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

890 000 PLN (6 544 zł/m2)

3
-
136 m2
2001
15858355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27146800 15858355 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18.Z przedwojennej zabudowy Lötzen zostały właściwie ul. Dąbrowskiego i ul. Pionierska wraz ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

510 000 PLN (4 286 zł/m2)

5
-
119 m2
-
14353799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 124234 14353799 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.Pełna własność lokalu.Lokal bezczynszowy.Mieszkanie posiada balkon z...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

209 000 PLN (3 029 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15712210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24416601 15712210 Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicyprzy alei 1-maja 9.Świeżo po remoncie.Gotowe do umeblowania i wprowadzenia.Nowa łazienka.Nowy piecyk gazowy dwuf...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

410 000 PLN (6 613 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15888594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817561 15888594 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10.Powierzchnia mieszkania ok. 35mkw.Bardzo dobry układ mieszkania:salon, sypialni, kuchnia, łazienka i prz...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15866167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313580 15866167 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Batorego 1.Mieszkanie bezczyszowe.Mieszkanie położne jest na 1 piętrze.Mieszkanie o powierzchni 46m2 o funkcjonalnym układzi...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15830430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673386 15830430 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie.Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze.Powierzchnia 60,50m2 o funkcjonalnym układzie: dwie sypialnie, duży salon kuchnia, łazienka, wc i ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15818176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626907 15818176 NA SPRZEDAŻ Lokalem mieszkalny z lokalem usługowym oraz przynależną piwnicą Giżycko ul. Mickiewicza Przedmiotem sprzedaży jest nietypowa wielkofunkcyjna nieruchomość umiejscowiona w środku tożsamej zabudowy szeregowej. Nieruchomo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15834224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386707 15834224 NA SPRZEDAŻ WYGODNE MIESZKANIE przy „PROMENADZIE” w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone i umeblowane. Powierzchnia użytkowa: 76,4m2; Rodza...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

725 800 PLN (9 550 zł/m2)

3
-
76 m2
2012