• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 50

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15812361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26488548 15812361 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

497 421 PLN (9 044 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15700773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24197289 15700773 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,07 m2 w centrum Giżycka przy Placu Grunwaldzkim mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem. Powierzchnia: 49,07 m2; Rodzaj budownictwa: budynek mieszkalny, czterokondygnacyjny; Piętro: pierwsze piętr...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15857068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112316 15857068 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

454 195 PLN (9 664 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15857069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27112312 15857069 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

498 845 PLN (11 877 zł/m2)

3
-
42 m2
2026
15812362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26488547 15812362 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

583 440 PLN (8 103 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15550511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20967425 15550511 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE O POW. 25M2 IV PIĘTRO Giżycko ul. OLSZTYŃSKA Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w centrum Giżycka przy ulicy Olsztyńskiej w pobliżu kanału Giżyckiego....

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

230 000 PLN (9 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15872702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499719 15872702 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

408 564 PLN (9 728 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15846427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26887367 15846427 NA SPRZEDAŻ Wyjątkowe mieszkanie o pow. 115,18m2 w zabytkowej kamienicy Giżycko ul. Kętrzyńskiego Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w kamienicy położony przy w pobliżu centrum miasta i placu targowego w Giżycku przy ulicy Kętrzyńskie...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

560 000 PLN (4 870 zł/m2)

4
-
115 m2
-
15839662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26756945 15839662 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

406 527 PLN (9 915 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15812360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26488546 15812360 NOWE MIESZKANIA Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie „zatoki handlowej” ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

455 858 PLN (8 938 zł/m2)

4
-
51 m2
2026
15812220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469972 15812220 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie o pow. 48,51m2 II Piętro Giżycko ul. Daszyńskiego Przedmiotem sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Giżycku przy ulicy Daszyńskiego. Lokal nie wym...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

329 000 PLN (6 854 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15800917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223546 15800917 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 27m2 Giżycko ul. Moniuszki Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania lokal położony na IV piętrze w bloku mieszkalnym przy ulicy Moniuszki w Giżycku. Bardzo dogodn...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

210 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
-
27 m2
-