• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 50

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15770763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25564173 15770763 Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m² – wliczona w cenę nier...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

530 000 PLN (10 861 zł/m2)

2
1
48.8 m2
2009
15718657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24553500 15718657 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Konarskiego 4, w zadbanym, kameralnym bloku z 2000 roku, usytuowanym w samym centrum Giżycka, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

355 000 PLN (10 290 zł/m2)

2
1
34.5 m2
2000
15801730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26248660 15801730 Na sprzedaż apartament z widokiem na jezioro Niegocin (SWJM) o powierzchni 103,73 m², położony w samym centrum Giżycka. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej agencji w ramach umowy na wyłączność.Opis nieruchomościNa sprzedaż wyją...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 490 000 PLN (14 364 zł/m2)

4
2
103.73 m2
-
15776648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25714867 15776648 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości – połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny.Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej agencji w ramach umowy n...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

800 000 PLN (10 525 zł/m2)

4
1
76.01 m2
1934
15795290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093096 15795290 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Giżycku. Prezentujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, tuż przy plaży miejskiej oraz jeziorze Niegocin, będącym częścią szla...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

659 000 PLN (9 995 zł/m2)

3
2
65.93 m2
2012
15738951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24917102 15738951 Przepiękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Pionierska 4, GiżyckoLokalizacjaKamienica przy ul. Pionierskiej 4 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku. Jest to typowa dla tego okresu zabudowa, charakteryzująca się neogotyckimi elementami...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

395 000 PLN (8 998 zł/m2)

2
1
43.9 m2
-
15670651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23654936 15670651 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w centrum Giżycka - ul. Kombatantów 6Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m², usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku, położonego przy ul. Kombatantów w Giżycku. Lokalizacja ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

319 000 PLN (6 457 zł/m2)

2
1
49.4 m2
1992
15757385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25299544 15757385 Oferta sprzedaży mieszkania - ul. 3 Maja 4, GiżyckoPodstawowe informacje- Powierzchnia mieszkania: 76,20 m²- Powierzchnia piwnicy: 10,60 m²- Piętro: 2 (budynek kamieniczny, cegła)- Liczba pokoi: 3 + oddzielna kuchnia + łazienka- Balkon - Czynsz: ok....

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

428 000 PLN (5 617 zł/m2)

3
1
76.2 m2
1913
15786770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25915380 15786770 Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na czwartym piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w Giżycku.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz spiżarni, przedpokoju, ...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

580 000 PLN (7 744 zł/m2)

4
2
74.9 m2
1996
15707806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24326966 15707806 Powierzchnia: 78 m² - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 1 - Stan: do remontu - Dwie piwnice - Miejsce postojowe - Ogródki za budynkiem - Ścisłe centrumMam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych lokalizac...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

379 000 PLN (4 859 zł/m2)

2
1
78 m2
1938
15647287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23229392 15647287 Apartament z widokiem na jezioro Niegocin - przestrzeń, która zachwyca!Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 55,74 m² (taras 9,75m2) położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku, z którego rozciąga się wyjątkowy widok na jezioro Niegocin...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

585 270 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
55.74 m2
2024
15647257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23229391 15647257 Apartament z widokiem na jezioro Niegocin – przestrzeń, która zachwyca!Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 57,84 m² z przynależnym tarasem 14,68m² , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku, z którego rozciąga się zapierający dech...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

694 080 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
57.84 m2
2024