• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie Olsztyn

Znalezionych ofert: 151

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15889896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863210 15889896 Dzień dobryGrupaCDF oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.Świetna oferta jako nieruchomość inwestycyjna pod wynajem lub jako pierwsze mies...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

329 000 PLN (10 186 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1976
15853340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27047833 15853340 Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m², zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia się (całe widoczne na zdjęciach wyposażenie mo...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

720 000 PLN (9 351 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15851741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27018170 15851741 Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku zabytkowej Warzelni. Nieruchomość ta jest jedyną w swoim rodzaju na ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
66 m2
2013
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15889655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856599 15889655 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Do centrum miasta dojdziemy spacere...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15862293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27223642 15862293 Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m² , położone na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy z 1908 roku. Obecn...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

2
-
62 m2
1908
15858433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27149391 15858433 Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m². W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze takie jak, Biedronka, Żabka oraz apteki, przystanki autobusowe i...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

520 000 PLN (8 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1956
15807653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376158 15807653 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² - drugie piętro, położone przy ul. Dworcowej 6 w Olsztynie.Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony (całość widoczna na zdjęciach pozostaje w cenie). Mieszkanie nadaje się do nat...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1985